Choď na obsah Choď na menu
 


Paliho Kapurková - veselá politická strana vo voľbách do NR SR 2010

26. 9. 2010

Paliho Kapurková - veselá politická strana vo voľbách do NR SR 2010, kandidujúca pod č. 4

 

Jediný kandidát:

 

Pavol Vass, rušňovodič, Humenné

 

Informácie o Paliho Kapurkovej, veselej politickej strane

Základné informácie o voľbách do NR SR 2010

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prenesené

(Admin, 26. 9. 2010 20:35)

Vyradiť "Kapurkovú stranu" (Alexander Járay, 27. 03. 2010 08:09)
Touto cestou žiadam Ústrednú volebnú komisiu SR, pre parlamentné voľby 2010, aby „Kapurkovú stranu“ vyradila zo zoznamu politických strán uchádzajúcich sa o priazeň voličov v parlamentných voľbách 2010, nakoľko táto strana podviedla Ministerstvo vnútra SR pri jej zaregistrovaní za politickú stranu aj tým, že v tom istom čase zaregistrovala na patentovom úrade logo „Kapurkovej strany“ ako logo na alkoholické nápoje.

Aj tá skutočnosť, že táto strana uvádza iba jedného kandidáta, ktorý už teraz vyhlasuje, že v prípade zvolenia mandát odmietne, jasne dokazuje, že táto strana nie je politickou stranou, ale iba reklamnou agentúrou odetou do maškary politickej strany.

V záujme zachovania majestátu parlamentných volieb 2010, túto stranu je potrebné z volieb vylúčiť a naviac nevrátiť jej vstupný príspevok a to za klamanie Ministerstva vnútra, ako aj na výstrahu ostaným reklamným agentúra, ktoré by sa po vzore tejto, v budúcnosti pokúšali zneužiť majestát parlamentných volieb na výrobu ich reklamného produktu.
Za pochopenie vopred ďakujem:
Alexander JÁRAY, občan SR.

Kontakty na Paliho (Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 24. 03. 2010 20:15)
Pán Ramšák, doplnil som do článku link na Paliho stranu - http://www.volby.estranky.sk/clanky/jednotlive-politicke-strany_-hnutia_-koalicie/pk, kde sú uvedené kontaktné info. So svojou ponukou sa obráťte teda priamo na nich.

rád by som (Pavol Ramšák, 24. 03. 2010 13:43)
Paliho Kapurková - veselá politická strana, ma oslovila, nakoľko som doposiaľ nebol členom žiadnej strany a momentálne som nezamestnaný mám čas venovať sa voľbám novej strany (pokúsme sa dostať Paliho do parlamentu).

rád by som bol členom strany Paliho Kapurková - veselá politická strana

Prosím o info na pavol.ramsak@zoznam.sk

Prenesené zo stránky:

(Admin, 26. 9. 2010 20:34)

Prenesené zo stránky http://www.volby.estranky.sk, k dnešnému dňu prečítaní: 2 589

Komentáre:

info o Paliho Kapurkovej (Miroslav Švec, 10. 04. 2010 12:22)
Paliho Kapurková je strana s jedným členom, ktorý je súčasne predsedom. Pali Vass - predseda - bol, je a verí, že aj naďalej bude rušňovodičom. V týchto voľbách je reprezentantom mlčiacej väčšiny. Preto o politike bude mlčať.
Voľba Paliho Kapurkovej je protestnou voľbou proti všetkým politickým stranám. Preto Pali Vass 16.3. dal verejný prísľub, že ak Paliho Kapurková získa viac ako 5% hlasov vo voľbách, do parlamentu nenastúpi a jeho kreslo zostane prázdne. Nech politikom celé 4 roky pripomína, že je tu aj mlčiaca väčšina, ktorú nereprezentujú.

Paliho Kapurková má 4 zakladajúcich sympatizantov: Igora Brossmanna (marketér), Roba Lifku (regionálny nezávislý politik), Miroslava Šveca (marketingový výskum) a Petra Pišťaneka (spisovateľ).

Sympatizanti prezentovali volebný program s dvomi bodmi:
1. Premenovať vládu na služobníctvo - slobodným občanom nemá kto vládnuť. Občania sa skladajú na zabezpečenie služieb štátom daňami -> preto treba nazvať veci pravými menami (vláda->služobníctvo).
2. Doplniť do volebného systému možnosť voliť nikoho, aby sa občania, ktorí nesúhlasia so štýlom politiky nemuseli vzdávať svojho volebného práva.

V týchto dňoch do 14.4. prebieha aktivita: Paliho kapurková Ti vráti časť Tvojich daní späť, viac na:
http://www.palihokapurkova.sk/paliho-kapurkova-ti-vrati-cast-dani/